1 room of 14m² in Berlin

Hermannstraße, 12051 Berlin, Germany

1.020 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: 16-01-2023

Room in Berlin, Hermannstraße

Property type

room

Rooms

1

Size

14 m²

Price

1.020 €

Rental period

Unlimited

Available from

16-01-2023

Price per m²

73 €

Map

The listing is located at Hermannstraße, 12051 Berlin, Germany

Loading map